Днес е 21 октомври 2018 г.

Математическо състезание „Европейско Кенгуру” –
20.03.2010 година, Пловдив

II клас

4 място - Михаела Николаева Бечева - 65 точки
5 място - Екатерина Живкова Камова - 60 точки
7 място - Атанас Ангелов Янков - 50 точки
8 място - Антон Веселинов Урджанов - 45 точки
8 място - Николета Димитрова Райчева - 45 точки
9 място - Благовест Георгиев Папазов - 40 точки
9 място - Димитър Руменов Фердинандов - 40 точки
10 място - Деница Илиева Петрова - 35 точки
10 място - Димитър Маринов Стоянов - 35 точки

III клас

8 място - Иван Еленов Налбантов - 60 точки
8 място - Никол Алберт Пехливанова - 60 точки
9 място - Маргарита Мишинева - 55 точки
10 място - Мария Чонова - 50 точки

IV клас

2 място - Димитър Георгиев Георгиев - 105 точки
2 място - Любомир Величков Пройчев - 105 точки
5 място - Кристиан Веселинов Калинов - 90 точки
5 място - Мартин Янек Карлюков - 90 точки
8 място - Никола Викторов Кирекчиев - 75 точки
10 място - Радина Харизанова - 65 точки

 

Регионален пролетен математически турнир
„Румен Грозданов” – 13.03.2010 г.

II клас

1 място - Михаела Бечева - 58 точки
3 място - Николета Райчева - 41 точки
6 място - Руслан Найденов - 35 точки
7 място - Атанас Янков - 34 точки
9 място - Антон Урджанов - 32 точки

III клас

7 място - Мария Чонова 44 точки
7 място - Виктория Даилова 44 точки
8 място - Никол Пехливанова 43 точки
10 място - Николай Пачев 41 точки

IV клас

4 място - Димитър Георгиев 44 точки

 

Национално състезание - „Знам и мога”


Училищен кръг - 25.01.2010 г.


1. Виктория Николаева Даилова – 19.3
2. Анелия Илкова Киркова – 18.5
3. Снежана Иванова Винева – 18.1
4. Никол Алберт Пехливанова – 17.7
5. Маргарита Стоянова Мишинева – 17.3
6. Николай Видолов Пачев – 17
7. Борис Евгениев Иванов – 16.5
8. Диляна Василева Дюлгерска – 16.3
9. Нели Димитрова Гешева – 15.9
10. Светликн Мариянов Калестров – 15.4

Областен кръг

3 място - Виктория Николаева Даилова - 19.3 точки
5 място - Анелия Илкова Киркова 18.5
9 място - Снежана Иванова Винева 18.1

 

Състезание по български език „Свети Иван Рилски”
класиране първи етап
декември 2009 г.

II клас

9 място - Деница Илиева Петрова - 55 точки
9 място - Николета Димитрова Райчева - 55 точки


IV клас

2 място - Мартин Янек Карлюков - 59 точки
7 място - Мартин Янек Карлюков - 53 точки

 

Математически турнир
„ИВАН САЛАБАШЕВ”
05.12.2009 г.

II клас

2 място - Михаела Бечева - 19 точки
5 място - Антон Урджанов - 14 точки
6 място - Николета Райчева - 13 точки

 

III клас

8 място - Анелия Киркова - 10 точки
9 място - Георги Шатев - 9 точки

 

IV клас

5 място - Кристиян Веселинов Калинов - 19 точки
8 място - Димитър Георгиев Георгиев - 16 точки
8 място - Мартин Янек Карлюков - 16 точки

 

Регионален математически турнир
„ДИМО МАЛЕШКОВ”
21.11.2009

II клас

1 място - Антон Урджанов -51 точки
5 място - Атанас Янков - 46 точки
6 място - Михаела Бечева - 45 точки
6 място - Руслан Найденов - 45 точки
7 място - Благовест Папазов -43 точки
7 място - Николета Райчева - 43 точки

 

III клас

10 място - Виктория Даилова - 40 точки

 

IV клас

10 място - Димитър Георгиев Георгиев - 31 точки
10 място - Кристиян Веселинов Калинов - 31 точки
11 място - Мартин Янек Карлюков - 30 точки

 

XVIII национален математически турнир „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР”-01.11.2009
II клас
Регионално класиране

2 място - място - Михаела Бечева – 123 точки
12 място - Антон Урджанов - 65 точки

III клас

11 място - Анелия Илкова Киркова - 93 точки
12 място - Виктория Николаева Даилова - 92 точки

IV клас

6 място - Димитър Георгиев Георгиев - 116 точки
7 място - Мартин Янек Карлюков - 114 точки
8 място - Кристиян Веселинов Калинов - 111 точки
10 място - Радина Георгиева Харизанова - 108 точки

 

„Едюкейшънъл център” - Пловдив

Конкурс за рисунки на тема “Как си представям чуждия език”по повод Европейския ден на езиците – 25 септември, 2009
Отличени :
1 място - Никол Пехливанова – 3 а клас
2 място - Диляна Василева Дюлгерска , 3 А кл.
3 място - Анелия Киркова, 3А,

 

Математическо състезание „Европейско кенгуру”

Всяка година по решение на Европейската асоциация „Кенгуру без граници” в цяла Европа, Канада, Мексико, Бразилия и Казахстан се провежда математическото състезание „Европейско кенгуру”. МОН съвместно със Съюза на математиците в България, Асоциация за развитие на образованието, Фондация “Млада България” ежегодно провеждат състезанието и в нашата страна.
В Пловдив
Състезанието се организира от:
·  РИО на МОН
·  СМБ – Пловдив
·  ОМГ„Акад. Кирил Попов”
·  Факултета по математика и информатика ПУ “Паисий Хилендарски”.
Дата на провеждане: 21 март

Класиране на участниците в математическо състезание "Евр. Кенгуру" - 2009 година 2 клас
4 място - Никол Алберт Пехливанова – 65 точки
6 място - Мария Мариянова Чонова - 55 точки
7 място - Алис Мирославова Димитрова - 50 точки
7 място - Владимир Красимиров Костадинов - 50 точки
7 място - Стоил Ангелов Попаров - 50 точки
8 място - Анелия Илкова Киркова - 45 точки
8 място - Светлин Мариянов Калестров - 45 точки
12 място - Георги Николов Шакев - 25 точки

Класиране на участниците в математическо състезание "Евр. Кенгуру" - 2009 година 3 клас
2 място - Димитър Георгиев Георгиев - 100 точки
5 място - Мартин Карлюков - 80 точки
6 място - Любомир Величков Пройчев - 75 точки
6 място - Никола Викторов Кирекчиев - 75 точки
9 място - Радина Георгиева Харизанова - Пловдив 60 точки
11 място - Ани Илиева Рудова - Пловдив 50 точки
12 място - Вилиана Димитрова Пелева - 45 точки
12 място - Йордан Димитров Йорданов - Пловдив 45 точки
13 място - Момчил Венков Божков - Пловдив 40 точки
14 място - Николай Атанасов Венков - Пловдив 35 точки
15 място - Иван Георгиев Иванов - Пловдив 30 точки

Класиране на участниците в математическо състезание "Евр. Кенгуру" - 2009 година 4 клас
7 място - Георги Павлов Чемишанов - 90 точки
9 място - Нели Ангелова Попарова - 80 точки
13 място - Красимира Веселинова Урджанова - 60 точки
13 място - Христина Васкова Щерева - 60 точки
14 място - Лиляна Иванова Паликова - 55 точки
15 място - Васил Павлов Пачов - 50 точки

 

 

Международен симпозиум
„Заедно за  бъдещето на Земята“

второ издание
10-11 април 2009г.
Мото: Не сме наследили Земята от  предците ни, а сме я взели назаем от нашите деца
(Антоан дьо Сент-Екзюпери, 1937)

 

Еко-училище № 11 „Михай Еминеску“, Румъния

Партньори:

  1.  Карпато-Дунавски център по геология
  2. Училищния инспекторат на територия Аргес
  3. Агенцията за опазване на околната среда
  4. Териториалният музей на Аргес в Питещи
  5. Канал 2000
  6. Културен център- Питещи
  7. Еко-училище № 11 „Михай Еминеску“

 

Взехме участие с рисунки в  КОНКУРС “MESSAGE ABOUT THE EARTH!”с участници от Румъния, България, Турция, Чехия, Унгария

 

ІІ награда  за рисунката на София Цветкова
Специални награди за Начално училище "Св. Климент Охридски"

Рисунките им са включени в специалното списание, издание на симпозиума.

 

 

 

 

Състезание по български език "Св. Иван Рилски"

На 13.12.2008г. се проведе състезание по български език „Свети Иван Рилски”. Участниците от нашето училище се класираха по следния начин:

ІІІ клас
    ІІІ място
  • Димитър Георгиев- 58 точки
  • Ивелина Аврамова- 58 точки

Следващи по точки: Радина Харизанова - 52 точки, Ани Рудова - 51 точки, Иван Иванов - 45 точки, Никола Кирекчиев - 36 точки, Иво Ивов Гагов - 35 точки, Вилиана Пелева - 29 точки

ІV клас
    І място
  • Атанас Найденов – 60 точки
  • Мартин Лазаров - 60 точки
  • ІІ място
  • Михаил Дели-Славов- 58,5 точки

Следващи по точки: Георги Саватинов - 57 точки, Гергана Тренова - 52 точки, Красимира Урджанова - 50 точки, Стефана Дункова - 48 точки, Георги Чемишанов - 47 точки, Никола Малчев - 43 точки, Деница Димитрова - 41 точки, Боряна Консулова - 37 точки, Бояна Златалова - 37 точки, Весела Колева - 36 точки, Христина Щерева - 24 точки


 

Регионален математически турнир „Димо Малешков”

На 22.11.2008 година се състоя регионален математически турнир „Димо Малешков” в образцовата математическа гимназия „Академик Кирил Попов”- гр. Пловдив.

 

На него се класираха и ученици от нашето училище:

ІІ клас
9 място - Виктория Николаева Даилова- 27 точки
17 място - Людмила Георгиева Колева- 17 точки
26 място - Маргарита Стоянова Мишинева- 6 точки
28 място - Петя Деянова Попова- 3 точки

ІІІ клас
4 място - Любомир Величков Пройчев- 51 точки
8 място - Кристян Веселинов Калинов- 45 точки
11 място - Мартин Янек Карлюков- 42 точки
12 място - Ивелина Видолова Аврамова- 41 точки
18 място - Никола Викторов Кирекчиев- 32 точки
20 място - Борис Димитров Мелев- 29 точки
23 място - Иван Георгиев Иванов- 25 точки
25 място - Николай Атансов Венков- 20 точки

ІV клас
17 място - Мартин Лъчезаров Лазаров- 27 точки
24 място - Христина Щерева- 20 точки
26 място - Нели Ангелова Попарова- 18 точки
28 място - Красимира Веселинова Урджанова-15 точки
33 място - Александър Георгиев Маратилов- 11 точки

 

Национален математически конкурс
„Черноризец Храбър” II-XII клас 2008 г.

На 01.11.2008 година се проведе и математически турнир „Черноризец Храбър”. Учениците от нашето училище, които участваха в него се класираха по следния начин:

 

ІІклас

3 място - Александър Василев Генчев - 70 точки
4 място - Валентина Тодорова Данчева - 60 точки
4 място - Красимир Георгиев Гълъбов - 60 точки
5 място - Владимир Красимиров Костадинов - 50 точки
5 място - Алис Мирославова Димитрова - 50 точки
5 място - Георги Николов Шакев - 50 точки
6 място - Виктория Николаева Даилова - 40 точки
6 място - Тодор Кузманов Драгнев - 40 точки
6 място - Николай Видолов Пачев - 40 точки
6 място - Светлин Мариянов Калестров - 40 точки
6 място - Иван Атанасов Сотиров - 40 точки
6 място - Христина Христова Попова - 40 точки
6 място - Иван Сотиров Василев - 40 точки
7 място - Иван Стоянов Стоянов - 30 точки

 

ІІІклас

3 място - Мартин Янек Карлюков - 93 точки
5 място - Любомир Величков Пройчев - 88 точки
6 място - Ани Илиева Рудова - 87 точки
8 място - Никола Викторов Кирекчиев - 83 точки
10 място - Димитър Георгиев Георгиев - 81 точки
13 място - Вилиана Димитрова Пелева - 77 точки
15 място - Николай Атанасов Венков - 74 точки
17 място - Борис Димитров Мелев - 72 точки
17 място - Кристиян Калинов - 72 точки
18 място - Иван Георгиев Белев - 71 точки
19 място - Момчил Венков Божков - 70 точки
24 място - Денис Николаев Пейков - 63 точки
27 място - Александър Ч. Мандраджиев - 60 точки
28 място - Ивелина Видолова Аврамова - 59 точки
29 място - Иван Георгиев Иванов - 58 точки
34 място - Атанас Гичев Мушамов - 53 точки
39 място - Радина Георгиева Харизанова - 45 точки

ІVклас

17 място - Мартин Лъчезаров Лазаров - 92 точки
19 място - Георги Павлов Чемишанов - 90 точки
39 място - Лиляна Иванова Паликова - 70 точки
47 място - Никола Христов Малчев - 59 точки
47 място - Христина Васкова Щерева - 59 точки

 

Конкурс-изложба: „1ви ноември- Ден на народните будители"

На 01.11.2008 година се проведе конкурс-изложба за детска рисунка:
„1ноември- Ден на народните будители"
Организатор: Пловдивска общинска организация на П.П.Лидер
В конкурса учавстваха и ученици от нашето училище:

ІІ място- Светослав Щерев- ІІ б клас
ІІІ място- Светлана Кирковска- ІІІ б клас


За нас
   



Гласувайте за този сайт в BGtop.net - Топ класацията на българските сайтове!!!