Днес е 13 ноември 2018 г.

Математически турнир “Румен Грозданов” - 06.03.2011г .

II клас:


9 Място – Алекс Атанасов -36т
10 Място – Маргарита Атанасова – 35т

III клас:


4 Място – Михаела Бечева – 44т
5 Място – Руслан Найденов – 43т
10 Място - Димитър Стоянов – 36т
10 Място - Николета Райчева -36т

IV клас:


9 Място – Анелия Киркова – 47т
10 Място – Николай Начев – 46т

 

Състезание по английски език за втори и трети клас “АЗ ОБЩУВАМ С ЕВРОПА”- ОУ “Алеко Константинов” - 28.02. 2011г

1 Място – Ивета Ганева – 50т
1 Място - Мария Василева – 50т
2 Място – Йоана Кашкавалджиева – 48т
2 Място - Моника Асенова – 48т
3 Място – Александра Атанасова – 47т

 

 

Общински кръг на Олимпиада по математика – 12.02. 2011г., Пловдивска област .

IV Клас

1 Място – Николай Пачев – 18т
2 Място – Иван Налбантов – 17т
3 Място – Мария Чонова – 16т

 

Национално състезание “ЗНАМ И МОГА”- 10.02.2011г .

IV б Клас

1 Място – Виктория Даилова - 58т.
2 Място – Веселина Димитрова – 57.5 т.
3.Място – Маргарита Мишинева – 57 т.

 

Кметът на район Южен, г-н Александър Колев, награди с грамоти и статуетки изявени ученици от нашето училище през м. декември 2010г.

Те са:


IIб клас


Ваня Иванова – за успехи в областта на танцовото изкуство
Иван Трифонов – за успехи в областта на танцовото изкуство
Деница Караславова – за успехи в областта на музикалното изкуство

IIIа клас


Михаела Бечева – за успехи в областта на математиката

IVа клас


Галя Андреева – за успехи в областта на театралното и танцово изкуство
Ванина Янакиева – за успехи в областта на спорта

IVб клас


Виктория Даилова – за успехи в областта на математиката
София Цветкова – за успехи в областта на изобразителното изкуство

 

Състезание по български език „Св. Иван Рилски”
                                12.12.2010 година

                                                     III  клас

3 място – Деница Петрова – 58 точки
4 място – Виктор Кутманов – 56 точки
4 място – Николета Райчева – 56 точки
6 място – Антон Урджанов – 54 точки
7 място – Михаела Бечева – 53.5 точки
9 място – Мария Запрянова – 52.75 точки

                                                    IV  клас

3 място – Анелия Киркова – 55.5 точки
9 място – Мартин Божков – 50.5 точки


 

Коледно математическо състезание
11.12.2010 година

I клас

1 място – Илиян Бойчев – 61 точки

                                                      III  клас

6 място – Михаела Бечева – 38 точки
8 място – Антон Урджанов – 35 точки

 

XIX  Математически турнир „Иван Салабашев”
04.12.2010 година

 

IIклас

8 място – Виолета Панайотова – 24 точки

III клас

1 място – Николета Райчева – 57 точки
1 място – Михаела Бечева- 57 точки
5 място – Мария Запрянова – 42 точки
8 място – Димитър Фердинандов- 33 точки

 

  IVклас

6 място – Иван Налбантов – 30 точки
6 място – Анелия Киркова – 30 точки
10 място – Мария Чонова – 18 точки
10 място – Алис Димитрова – 18 точки


 

Вътреучилищно състезание „Знам и мога” в чест на патронния празник на училището 25.11.2010г.
Първо място във всеки клас заеха следните ученици:


Iклас

Iа  клас - Мария Чолакова – 28 точки
Iа  клас - Божидар Влахкинов – 28 точки
Iб  клас - Ванеса Пендова – 28 точки
Iб  клас - Мария Налбантова – 28 точки
Iв  клас - Венета Пачова – 28 точки

II клас

IIа  клас - Мартина Куртева – 19.50 точки
IIб  клас - Евелин Тодоров – 20 точки
IIб  клас - Божидара Саватинова – 20 точки
IIб  клас - Катерина Иванова – 20 точки
IIв   клас - Алекс Атанасов – 20 точки
IIв  клас - Карлен Хованисян – 20 точки

III клас

IIIб  клас - Мартин Георгиев – 19 точки
IIIб  клас - Мария Василева – 19 точки
IIIв  клас - Нели Георгиева – 17 точки

IV клас

IVа  клас - Анелия Киркова – 20 точки
IVа  клас - Никол Пехливанова – 20 точки
IVб  клас - Виктория Даилова – 20 точки
IVб  клас - Ирена Караиванова – 20 точки
IVб  клас - Маргарита Мишинева – 20 точки
IVв  клас - Иво Балабанов – 18 точки


 

Регионален математически турнир „Димо Малешков”
20.11.2010г.

II клас

   7 място-  Карлен Хованисян - 50 точки

III клас

3 място - Михаела Бечева - 50 точки
6 място - Димитър Фердинандов - 43 точки
8 място - Антон Урджанов - 41 точки
9 място - Николета Райчева - 40 точки

IV клас

6 място - Иван Налбантов - 40 точки


 

XIX есенен математически турнир
„Черноризец Храбър”- 01.11.2010година

II клас

3 място - Карлен Хованисян  – 70 точки
4 място - Алекс Атанасов - 50 точки
5 място - Иван Трифонов- 40 точки
5 място - Виолета Панайотова- 40 точки

III клас

1 място - Димитър Фердинандов – 97 точки
2 място - Михаела Бечева - 96 точки
3 място - Антон Урджанов - 91 точки
4 място - Благовест Папазов - 90 точки
5 място - Мариян Запрянов - 88 точки
6 място - Николета Райчева - 84 точки
7 място - Руслан Найденов - 80 точки
8 място - Димитър Маринов - 78 точки
9 място - Екатерина Камоа - 77 точки
10 място - Кирил Киров – 49 точки

IV клас

3 място - Николай Пачев - 128 точки
4 място - Виктория Даилова - 112 точки
5 място - Анелия Киркова - 110 точки
6 място - Иван Налбантов - 108 точки
7 място - Мария Чонов - 107 точки
8 място - Светлин Калестров - 72 точки
9 място -  Александър Ганчев- 71 точки
10 място - Светослав Щерев - 65 точки


 

Състезание по математика,
посветено на 60 - годишния юбилей на ОУ „Яне Сандански”

II клас

2 място - Михаела Бечева – НУ”Климент Охридски” - 52 точки

3 място - Антон   Урджанов – НУ”Климент Охридски” - 50 точки
3 място - Цветомира Петкова – НУ”Климент Охридски” - 50 точки

III клас

1 място - Мария Чонова - 18 точки
1 място - Николай Пачев - 18 точки
2 място - Мартин Божков - 17.6 точки

IV клас

2 място - Любомир Пройчев - 12 точки
5 място - Тихомира Стойчева - 9 точки
5 място - Севда Хюсеинова - 9 точки
5 място - Диана Димова - 9 точки
5 място - Благовеста Малинова 9 точки

 

Състезание по български език и литература,
посветено на 60 - годишния юбилей на ОУ „Яне Сандански”

II клас

1 място: - Николета  Райчева – НУ”Климент Охридски” - 33 точки
1 място: - Антон  Урджанов - НУ”Климент Охридски” - 33 точки
1 място: - Михаела  Бечева - НУ”Климент Охридски” - 33 точки

2 място - Благовест Папазов – НУ”Климент Охридски” - 32 точки

3 място: - Никол  Стоянова - НУ”Климент Охридски” - 31 точки
3 място: - Йоанна Кашкавалджиева – НУ”Климент Охридски” - 31 точки
3 място: - Александра Атанасова - НУ”Климент Охридски” - 31 точки

III клас

2 място - Мария Мариянова Чонова - 28.5 точки
2 място - Николай Видолов Пачев - 28.5 точки

IV клас

4 място - Милена Емилова Хаджиева - 22 точки
5 място - Мая Емилова Хаджиева - 21 точки
5 място - Евстати Георгиев Георгиев - 21 точки

 

Изяви - Архив


За нас
   



Гласувайте за този сайт в BGtop.net - Топ класацията на българските сайтове!!!